DIANNA AGRON: "FANOUŠCI JSOU MŮJ MOTOR!"

8. srpna 2011 v 23:35 | xoxo |  Dianna Agron
Znáš ji hlavně jako Quinn Fabray ze seriálu Glee. Kromě toho je ale Dianna (25) i skvělá producentka, režisérka a scénaristka. My jsme se jí zeptali, jak to má s fanoušky, o čem s ní a jestli je spokojená sama se sebou...

Jak snášíš svou popularitu?

"Je to velmi složité, protože lidé jsou vždycky tak nadšení, když mě vidí. Začnou mluvit děsně nahlas a většinou blábolí nějaké nesmysly nebo se chovají jako bychom byli staří známí. Jenže pro mě jsou to úplně cizí lidi a ne vždycky na povídání s nimi mám náladu. Ale, i když se možná někdy tak netvářím, fanoušky mám moc ráda. Oni jsou můj hnací motor, ta síla, která mi říká, co dělám dobře a co špatně. Bez nich bych nebyla nikdo."


O čem teď sníš?

"Kdybyste se mě na to zeptali před šesti lety, stoprocentně bych vám odpověděla, že bych chtěla být slavná herečka a zpěvačka a že bych chtěla dělat to, co právě teď skutečně dělám. To je skvělé, ne? Splnil se mi sen! Teď už takhle nepřemýšlím. Nemám sny. Mám to, co jsem vždycky chtěla, takže teď přemýšlím nad tím, jak s tím naložit. Jsou to ale reálné plány, ne sny!"

Takže jsi sama se sebou spokojená?

"Jsem nejšťastnější člověk na světě. Vždycky. Milovala jsem základku i střední školu a všechno, co k tomu patřilo. Pokaždé jsem si užívala každý den svého života, ale přiznám se, že si myslím, že právě teď prožívám své nejkrásnější období.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CeCe CeCe | Web | 10. srpna 2011 v 0:45 | Reagovat

motor, hustý přirovnání :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama