GG • Seventeen Candles // OBSAHY EPIZOD

8. srpna 2011 v 22:56 | xoxo |  GG • OBSAHY EPIZOD


1×08 Gossip Girl s01e08 - Seventeen Candles

Blair je nesmírně nešťastná z toho, jak se vyvyjí nebo spíše nevyvíjí její vztah s Natem Archibaldem, kterého miluje už od školky. Fakt, že B přišla o věneček s Chuckem tomu asi taky nepomůže, a tak se to naše Queen Bee snaží ututlat. Chuck je ovšem proti a začne B vydírat. Vypadá to, jako by on sám k ní něco cítil. Když mu jeho nejlepší kamarád Nate řekne, že se spolu asi rozešli, C vycítí šanci.
Na N je vyvíjen tlak ze všech stran. Chuck se ho furt vyptává na B, Blair se ho snaží pozvat na své sedmnáctiny a jeho rodiny ho tlačí k tomu, aby se dal s Blair zase dohromady. Dokonce pro něj připraví prsten, který by měl B dát. Když se o tom Queen B dozví, je štěstím bez sebe. Ovšem Nate si tím není jistý a nakonec radši stráví večer ve společnosti Jenny Humphrey.
V Brooklynu se taky dějí věci. Little J přivede zpět svou matku, jenže Rufus ještě není připraven ji odpustit a zapomenout na její aférku. Dan se chystá jít se Serenou na Blaiřinu oslavu narozeniny. Zdá se to jako skvělý nápad, ale lidé míní, život mění…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama