Říjen 2011

PODZIMNÍ MÓDA

27. října 2011 v 13:19 | Ela
Už je podzim a to znamená změnu šatníku. Tílka se asi už moc nehodí, leda tak vrstvit s jinýma trikama, ale to podle mě už ne! Teplejší bundy a správný botky !

Krásná za 15 minut !

27. října 2011 v 12:38 | Ela

Tak co, připomíná vám to vás po ránu ? Nestíháte a musíte už jít, ale v tomle stavu určitě jít nechcete. Do 15 min by jste to mohly stihnout. Popíšu tady malý postup jak:

1 - make-up, 2 - krém na suchou pleť, 3 - krém na černý ďupky na obličeji, 4 - rozčesávač na suché vlasy, 5 - deodorant
______________________________________________________________________________________________________
1 // Večer musíš jít spát odlíčená (komplet) nechceš ráno se ubírat o čas odličováním

2 // Nanes pudr, nebo make-up stačí tak jak hrášek a dát si trochu na čelo, tváře, nos a bradu, nejlepší je, když se noc neleskne. POZOR! Make-up a pudr musí být podle tvé barvy pokožky, když si dáš jiný může se ti stát, že budeš oranžová jak Helloweenská dýně a to je lepší nechat na jindy ;)

3 // Pak použij řasenku, neměla by být moc stará, protože jinak se ti slepý řasy, nejlepší je voděodolná. Potom kdo používá tak i tužku na oči, nejlepší je klasická černá. A pak se můžou oči vylepšit i stíny. Nejlepší jsou třeba jen béžové, šedé, nebo černé - NE modrá a tyhle barvy NE! .. Ale stíny nejsou dobrý, když nestíháš ;)

4 // Oblečení bys měla mít připravený předem a oblíct se pohle toho jaký je venku počasí, né podle toho, že si chceš vzít sukni, ale venku mrzne ( - jsou takový případy )

5 // Vlasy - s mastnýma vlasama nic neuděláš, měla by jsi je mít umytý den předtím ,ale musíš je mít kvalitně rozčesaný. Ráno použij rozčesávač bez oplachování a rozčeš a je hotovo ;)

TAK CO JE TO JEDNODUCHÝ NE ? CO TY JAK SE PŘIPRAVUJEŠ ? JE TO PODOBNĚ ?

Sorority Wars / Dívčí Války

25. října 2011 v 23:49 | Ela
Katie Parkerová a Sara Snowová jsou kamarádky od dětství. Společně chodily do školy a společně také odcházejí na univerzitu, kde Katie s nadšením přivítají členky spolku Delta. Je totiž dcerou Lutie, která Deltu založila s kamarádkou Summer, jejíž dcera Gwen právě teď spolek vede. A to, že se na stejné školní půdě a ve stejném spolku setkávají dcery obou zakladatelek, je důvod k oslavě i pro jejich spokojené matky, které se po letech setkaly. Od doby, kdy spolek založily, se však Delty změnily a postupně se staly nejodvázanějším spolkem na akademické půdě, proslaveným divokými mejdany a skandály, což zásadové Katie příliš nesedí. Během přijímacího týdne, jehož vyvrcholením by mělo být slavnostní přijetí nových členek, začnou narůstat rozpory mezi ní a ostatními budoucími "sestrami", což nakonec vede k tomu, že se rozejde se Sárou, která do spolku vstoupí. Katie se po pečlivém uvážení připojí ke konkurenčnímu spolku Kappa. Zatímco její matka je zklamaná a přátelé šokováni, naštvané Delty jsou odhodlány ji zničit. Katie se však nemíní vzdát bez boje. Na školní půdě se rozhoří válka dvou dívčích spolků. A vítěz může být jen jeden.

Easy A / Panna nebo Orel

14. října 2011 v 19:26 | Ela
Olive se stane obětí školní pomluvy - vypráví své nejlepší kamarádce o fiktivním setkání s neexistujícím vysokoškolským studentem. Lež se rozlétne po chodbách a Olive se coby promiskuitní školačka stává centrem pozornosti.
Olive, středoškolačka a panna si ve škole připadá jako neviditelná. Když ji její nejlepší kamarádka Rhiannon pozve na víkend, Olive si vymyslí, že má rande s neexistujícím vysokoškolákem. V pondělí se dívky setkávají na školní toaletě a Rhiannon se Olive vyptává na její rande. Ta jí nakuká, že o víkendu s fiktivním chlapcem přišla o panenství. Naneštěstí jejich rozhovor vyslechne další pár uší a školou už se šíří zvěsti o Olivině promiskuitě. Najednou je Olive studentkou, kterou každý zná a ona si užívá své nově nabité popularity. Jediný, komu prozradí pravdu je její homosexuální kamarád Brandon, kterého všichni šikanují. Olive mu poradí, ať si vymyslí, že spal s nějakou dívkou. Nakonec spolu předstírají sex na party. Jenže potom se vše zvrhne a za Olive přicházejí i další odpadlíci a nabízejí jí peníze za vylepšení jejich i její image. Olive zcela ztrácí kontrolu nad situací, podaří se ji

Ďábel nosí Pradu

14. října 2011 v 18:18 | Ela

V závratném světě newyorské módy, kde nepovedený účes může zabít celou vaši kariéru, je časopis Runway vysněným Olympem všech, kdo se jen trochu zajímají o svůj vzhled. Pod vedením nejmocnější ženy módního průmyslu Mirandy Priestly (Meryl Streep), která mu vládne tvrdou rukou s dokonale pěstěnými nehty, je Runway obávaným testem, kterým musí projít každý, kdo chce v tomto světě něco znamenat. Při plnění svého poslání - učinit z Runway módní bibli New Yorku, a tedy zároveň celého světa - nepřipustí, aby jí cokoliv stálo v cestě… včetně dlouhé řady asistentek, které nesplnily její očekávání. Je to práce, ve které nemůže vydržet nikdo, kdo má alespoň špetku sebeúcty - ale zároveň místo, pro něž by milióny mladých Newyorčanek dokázaly zabít.

KNIHY / BOOKS

14. října 2011 v 14:05 | Ela

PŘINÁŠÍM VÁM TADY SEZNAM ( PODLE MĚ) NEJLEPŠÍCH KNIH. NEJSOU SEŘAEZENY PODLE OBLÍBENOSTI, JEN TAK JAK JSEM SI NA NĚ VZPOMNĚLA. BRZY DODÁM FUNKČNÍ ODKAZY NA POPIS KNIH.

JOHN - CYNTHIA POWELL LENNON
HAMLET - WILLIAM SHAKESPEARE
HOBIT ANEB CESTA TAM A ZASE ZPÁTKY - J.R.R. TOLKIN
GLEE - JAK TO ZAČALO
GULIVEROVY CESTY - JONATHAN SMITH
PRETTY LITTLE LIARS - SARA SHEPARD
PROJEKT LOTY - JACQUELINE WILSON
HARRY POTTER - J.K. ROWLING
NARNIE - C.S. LEWIS
MY DĚTI ZE STANICE ZOO - CHRISTIANE F.
UPÍŘÍ DENÍKY - L. J. SMITH
ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ, ZA ZRCADLEM - LEWIS CARROL


MOVIES / FILMY

14. října 2011 v 13:48 | Ela

PŘINÁŠÍM VÁM TADY SEZNAM ( PODLE MĚ) NEJLEPŠÍCH FILMŮ. NEJSOU SEŘAEZENY PODLE OBLÍBENOST, JEN TAK JAK JSEM SI NA NĚ VZPOMNĚLA. BRZY DODÁM FUNKČNÍ ODKAZY NA POPIS A STAŽENÍ FILMU.

♥ POSLEDNÍ PÍSEŇ
♥ ON JE FAKT BOŽÍ
♥ LOL
♥ SPRÁVNĚ PRAŠTĚNÝ HOLKY
♥ HOTEL PRO PSY
♥ BACHA KOUŠE
♥ SORORITY WARS
♥ BÁJEČNÝ SVĚT SHOPAHOLICŮ
♥ JSEM ČÍSLO 4
♥ LEMONADE MOUTH
♥ AVALONSKÁ STŘEDNÍ
♥ LET´S DANCE
♥ PUBERŤAČKA
♥ SPOLUBYDLÍCÍ
EASY A
♥ STAR WARS
♥ ŽENY V POKUŠENÍ
♥ JEDEN DEN V NEW YORKU
♥ NA SV. VALENTÝNA
♥ MÁ MĚ RÁD, NEMÁ MĚ RÁD

THE BEATLES

14. října 2011 v 13:43 | Ela

GALLERY • MUSIC • VIDEOS • MEMBERS • MOVIES • FAN CLUB

FASHION / MÓDA

14. října 2011 v 13:41 | Ela

AKTUÁLNĚ • BOTY • DOPLŇKY • SETY • OBLEČ SE JAKO •