Říjen 2011

PODZIMNÍ MÓDA

27. října 2011 v 13:19 | Ela
Už je podzim a to znamená změnu šatníku. Tílka se asi už moc nehodí, leda tak vrstvit s jinýma trikama, ale to podle mě už ne! Teplejší bundy a správný botky !

Krásná za 15 minut !

27. října 2011 v 12:38 | Ela

Tak co, připomíná vám to vás po ránu ? Nestíháte a musíte už jít, ale v tomle stavu určitě jít nechcete. Do 15 min by jste to mohly stihnout. Popíšu tady malý postup jak:

1 - make-up, 2 - krém na suchou pleť, 3 - krém na černý ďupky na obličeji, 4 - rozčesávač na suché vlasy, 5 - deodorant
______________________________________________________________________________________________________
1 // Večer musíš jít spát odlíčená (komplet) nechceš ráno se ubírat o čas odličováním

2 // Nanes pudr, nebo make-up stačí tak jak hrášek a dát si trochu na čelo, tváře, nos a bradu, nejlepší je, když se noc neleskne. POZOR! Make-up a pudr musí být podle tvé barvy pokožky, když si dáš jiný může se ti stát, že budeš oranžová jak Helloweenská dýně a to je lepší nechat na jindy ;)

3 // Pak použij řasenku, neměla by být moc stará, protože jinak se ti slepý řasy, nejlepší je voděodolná. Potom kdo používá tak i tužku na oči, nejlepší je klasická černá. A pak se můžou oči vylepšit i stíny. Nejlepší jsou třeba jen béžové, šedé, nebo černé - NE modrá a tyhle barvy NE! .. Ale stíny nejsou dobrý, když nestíháš ;)

4 // Oblečení bys měla mít připravený předem a oblíct se pohle toho jaký je venku počasí, né podle toho, že si chceš vzít sukni, ale venku mrzne ( - jsou takový případy )

5 // Vlasy - s mastnýma vlasama nic neuděláš, měla by jsi je mít umytý den předtím ,ale musíš je mít kvalitně rozčesaný. Ráno použij rozčesávač bez oplachování a rozčeš a je hotovo ;)

TAK CO JE TO JEDNODUCHÝ NE ? CO TY JAK SE PŘIPRAVUJEŠ ? JE TO PODOBNĚ ?

Sorority Wars / Dívčí Války

25. října 2011 v 23:49 | Ela
Katie Parkerová a Sara Snowová jsou kamarádky od dětství. Společně chodily do školy a společně také odcházejí na univerzitu, kde Katie s nadšením přivítají členky spolku Delta. Je totiž dcerou Lutie, která Deltu založila s kamarádkou Summer, jejíž dcera Gwen právě teď spolek vede. A to, že se na stejné školní půdě a ve stejném spolku setkávají dcery obou zakladatelek, je důvod k oslavě i pro jejich spokojené matky, které se po letech setkaly. Od doby, kdy spolek založily, se však Delty změnily a postupně se staly nejodvázanějším spolkem na akademické půdě, proslaveným divokými mejdany a skandály, což zásadové Katie příliš nesedí. Během přijímacího týdne, jehož vyvrcholením by mělo být slavnostní přijetí nových členek, začnou narůstat rozpory mezi ní a ostatními budoucími "sestrami", což nakonec vede k tomu, že se rozejde se Sárou, která do spolku vstoupí. Katie se po pečlivém uvážení připojí ke konkurenčnímu spolku Kappa. Zatímco její matka je zklamaná a přátelé šokováni, naštvané Delty jsou odhodlány ji zničit. Katie se však nemíní vzdát bez boje. Na školní půdě se rozhoří válka dvou dívčích spolků. A vítěz může být jen jeden.

Easy A / Panna nebo Orel

14. října 2011 v 19:26 | Ela
Olive se stane obětí školní pomluvy - vypráví své nejlepší kamarádce o fiktivním setkání s neexistujícím vysokoškolským studentem. Lež se rozlétne po chodbách a Olive se coby promiskuitní školačka stává centrem pozornosti.
Olive, středoškolačka a panna si ve škole připadá jako neviditelná. Když ji její nejlepší kamarádka Rhiannon pozve na víkend, Olive si vymyslí, že má rande s neexistujícím vysokoškolákem. V pondělí se dívky setkávají na školní toaletě a Rhiannon se Olive vyptává na její rande. Ta jí nakuká, že o víkendu s fiktivním chlapcem přišla o panenství. Naneštěstí jejich rozhovor vyslechne další pár uší a školou už se šíří zvěsti o Olivině promiskuitě. Najednou je Olive studentkou, kterou každý zná a ona si užívá své nově nabité popularity. Jediný, komu prozradí pravdu je její homosexuální kamarád Brandon, kterého všichni šikanují. Olive mu poradí, ať si vymyslí, že spal s nějakou dívkou. Nakonec spolu předstírají sex na party. Jenže potom se vše zvrhne a za Olive přicházejí i další odpadlíci a nabízejí jí peníze za vylepšení jejich i její image. Olive zcela ztrácí kontrolu nad situací, podaří se ji

Ďábel nosí Pradu

14. října 2011 v 18:18 | Ela

V závratném světě newyorské módy, kde nepovedený účes může zabít celou vaši kariéru, je časopis Runway vysněným Olympem všech, kdo se jen trochu zajímají o svůj vzhled. Pod vedením nejmocnější ženy módního průmyslu Mirandy Priestly (Meryl Streep), která mu vládne tvrdou rukou s dokonale pěstěnými nehty, je Runway obávaným testem, kterým musí projít každý, kdo chce v tomto světě něco znamenat. Při plnění svého poslání - učinit z Runway módní bibli New Yorku, a tedy zároveň celého světa - nepřipustí, aby jí cokoliv stálo v cestě… včetně dlouhé řady asistentek, které nesplnily její očekávání. Je to práce, ve které nemůže vydržet nikdo, kdo má alespoň špetku sebeúcty - ale zároveň místo, pro něž by milióny mladých Newyorčanek dokázaly zabít.

KNIHY / BOOKS

14. října 2011 v 14:05 | Ela

PŘINÁŠÍM VÁM TADY SEZNAM ( PODLE MĚ) NEJLEPŠÍCH KNIH. NEJSOU SEŘAEZENY PODLE OBLÍBENOSTI, JEN TAK JAK JSEM SI NA NĚ VZPOMNĚLA. BRZY DODÁM FUNKČNÍ ODKAZY NA POPIS KNIH.

JOHN - CYNTHIA POWELL LENNON
HAMLET - WILLIAM SHAKESPEARE
HOBIT ANEB CESTA TAM A ZASE ZPÁTKY - J.R.R. TOLKIN
GLEE - JAK TO ZAČALO
GULIVEROVY CESTY - JONATHAN SMITH
PRETTY LITTLE LIARS - SARA SHEPARD
PROJEKT LOTY - JACQUELINE WILSON
HARRY POTTER - J.K. ROWLING
NARNIE - C.S. LEWIS
MY DĚTI ZE STANICE ZOO - CHRISTIANE F.
UPÍŘÍ DENÍKY - L. J. SMITH
ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ, ZA ZRCADLEM - LEWIS CARROL


MOVIES / FILMY

14. října 2011 v 13:48 | Ela

PŘINÁŠÍM VÁM TADY SEZNAM ( PODLE MĚ) NEJLEPŠÍCH FILMŮ. NEJSOU SEŘAEZENY PODLE OBLÍBENOST, JEN TAK JAK JSEM SI NA NĚ VZPOMNĚLA. BRZY DODÁM FUNKČNÍ ODKAZY NA POPIS A STAŽENÍ FILMU.

♥ POSLEDNÍ PÍSEŇ
♥ ON JE FAKT BOŽÍ
♥ LOL
♥ SPRÁVNĚ PRAŠTĚNÝ HOLKY
♥ HOTEL PRO PSY
♥ BACHA KOUŠE
♥ SORORITY WARS
♥ BÁJEČNÝ SVĚT SHOPAHOLICŮ
♥ JSEM ČÍSLO 4
♥ LEMONADE MOUTH
♥ AVALONSKÁ STŘEDNÍ
♥ LET´S DANCE
♥ PUBERŤAČKA
♥ SPOLUBYDLÍCÍ
EASY A
♥ STAR WARS
♥ ŽENY V POKUŠENÍ
♥ JEDEN DEN V NEW YORKU
♥ NA SV. VALENTÝNA
♥ MÁ MĚ RÁD, NEMÁ MĚ RÁD

THE BEATLES

14. října 2011 v 13:43 | Ela

GALLERY • MUSIC • VIDEOS • MEMBERS • MOVIES • FAN CLUB

FASHION / MÓDA

14. října 2011 v 13:41 | Ela

AKTUÁLNĚ • BOTY • DOPLŇKY • SETY • OBLEČ SE JAKO •

Škola...

14. října 2011 v 13:39 | Ela
Říkala jsem, že se sem vracím a to je pravda. Omlouvám se, že jsem stále mimo blog, ale učení bylo hodně. Na intru nám často vypadává internet, ale teď už něco přidám. Oběhnu ty, co chtějí být dále SB, můžete se stále zapisovat v tom článku pod tímhle ;) ...

OMLOUVÁM SE !!!

9. října 2011 v 14:24 | Ela
Předem se moc omlouvám všem spřáteleným blogům za nepřítomnost. Pochopím, že už semnou nemáte trpělivost a asi už nechcete být s někým jako já, kterej tu není. Ale mám to v plánu to změnit ( ano, zase ty kecy). Ale teď vážně! Inforací o glee je moc a nezvládám to, a tak mě napadlo udělat z tohodle ten blog o módě a grafice. Co si o tom myslíte ? Budou tady i základní informace a ke stažení ty seriály o kterých jsme přidávala, ale né už tolik. Začnu být zase aktivní i na blogu teenwolf-daily.blog.cz, kde jsem už taky dlouho nebyla a je mi to líto. Na střední jsem se už rozkoukala, a tak bych to mohla zase začít stíhat. Pokud mi chcete dát ještě šanci a být znovu sb tak se zapiště, pokud ne cháou Vás. ;)

• Jméno / Přezdívka
• Adresa blogu
• Co si myslíš o budoucí změně ?
• Proč chceš být dále SB ?

- můžou se zapsta i nový:
• Jméno / Přezdívka
• Adresa blogu
• Proč chceš spřátelit ?
• Co si myslíš o busoucí změně ?