Listopad 2011

učení, mučení

26. listopadu 2011 v 20:12 | Ela |  Diary.
Ahoj všichni. omlouvám se za absenci, ale mám teď ve škole docela problémy s učením am ám co dohánět, proto si dám krátkou pauzu, ale brzy tu zas budu. Tenhle týden nic nepřibylo, protože jde špatně net na intru, ale určitě už brzo něco přidám! Zatím tady máte novinku od Seleny Gomez. Pokud nemáte rádi Selenu, tak si tohle poslechnětě určitě změníte názor. Moc se jí to povedlo a i klip a vypadátam úžasně - miluju její vlasy♥

Selena Gomez & The Scene - Hit The LightsFASHION: Lesní zvířata v obchodech♥!

20. listopadu 2011 v 14:25 | Ela
Tak tyhle svetříky teď najdete v obchodech jako je New Yourker, C&A, House .. . Svetry s lesními zvířaty jsou teď IN. Patří tam sovy, jeleni, lišky, zajíci a lesní ptáci. Tyhle svetry jsou od 125.- - 356.- KČ, podle mě tam jsou dobrý ceny. A navíc je v těchle svetrech hezky teplo. Jsou v těchle barvách, ale i v námořnické modré, a nebo v žluté a mnohem víc. + pro faboušky seriálu Simpsonovi tu je v House i spousta triček s postavičkami z tohodle seriálu. Tak vzůhru na nákupy!♥


GILMOROVA DĚVČATA • OBSAH

20. listopadu 2011 v 14:19 | Ela
Městečko Stars Hollow ve státě Connecticut je kouzelným místem k žití, ovšem má i své nevýhody. Každý tu zná každého a když se vám povede provést nějaký průšvih, ví o tom celé město. A svobodná matka Lorelai má na takové situace vskutku štěstí (nebo smůlu?), takže patří bezkonkurenčně k nejsvéráznějším obyvatelům městečka. Se svou dcerou má krásný přátelský vztah, obě jsou pro každou špatnost a byla by to dokonalá rodinná idylka, kdyby se do jejich životů neustále nemíchala Lorelaiina snobská matka. Zatímco Lorelai se snaží rozjet vlastní hotel, Rory je pilnou studentkou, která má přesně nalinkovanou budoucnost. Jediné problémy jim tak občas dělají prarodiče. Obě ženy musejí navíc řešit parnerské vztahy a pomáhat svým přátelům, ať už je to nejlepší přítel Lorelai jménem Luke nebo Roryina kamarádka Paris.

Schooooooool....

20. listopadu 2011 v 1:19 | Ela |  Diary.
Hola♥
Zatím se nám to tu ještě moc nerozjíždí, ale snad brozo jo. Dodělala jsem nový layout, je takový obyčejný, ale mě se líbí. Nemohla jsem se rozhodnout pro něco určitýho, tak to nakonec dopadlo takhle. Miluju ty barvy! Jinak jsem přidala sister site, pokud jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám a zapište se, ale myslím, že teď je to už všechno. A ještě se jednou omlovám Lens, mám Tě moc ráda, omlouvám se, snad to bude jako dřív♥. Ještě se omlouvám, že tu nakonec pořád moc nejsem, ale zatím budu přidávat pár článků a obíhat SS, protože dělám práce do školy - 30 obrázků na zápočtovky. Jsem už na středn a tak je to víc učení a tak je i větší absence na blogu. Začala jsem se hoodně koukat na gilmorova děvčata a dokoukala jsem THE GLEE PROJECT, tak tady toho asi teď bude plno. A za 22 dní tu už máme s nový film s Leou, který se jmenuje - ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (New Year's Eve), kdo na něj pude ? Já plánuju že půjdu. buenos noches♥

GLEE: Koho uvidíme v dalších dílech

16. listopadu 2011 v 17:18 | Ela
Ryan Murphy a spol na včerejším setkání s novináři hovořili o budoucích dílech seriálu a také o tom, kdo se v nich objeví. Můžeme se těšit na další velký návrat a také kdy uvidíme zbylé soutěžící z Glee Projectu.

Jak už jsme psali, nejdříve a to už ve středu uvidíme Damiana McGintyho (Glee Project). Onen velký návrat se týká Jonathana Groffe alias Jesse St. Jamese. Bude hrát nového vedoucího Vocal Adrenaline. A právě Alex Newell (Glee Project) by se měl po Sunshine stát novou hvězdou tohoto sboru. Znovu také uvidíme Lindsay Pearce (Glee Project) jako Harmony a to v osmé epizodě, ve které se bude soutěžit na Výběrovkách. Posledního z Glee Projectu Samuela Larsena se dočkáme až po Vánocích a to pravděpodobně v 10. nebo 11. epizodě.

Ryan Muprhy také znovu promluvil o možné budoucí 4.řadě. Potvrdil, že i když většina bude maturovat, nemuseli by hned opustit seriál. V tehle moment se ale hlavně zabývají touto sezónou a na tu možnou další se zaměří až později.

A proč se vůbec včerejší setkání s novináři uskutečnilo? Bylo to kvůli jubilejní 300.písni, která zazní v budoucích dílech seriálu Glee. A tou jubilejní bude mash-up písní "Rumor Has It" a "Someone Like You" od britské zpěvačky Adele.

O.C • OBSAH

14. listopadu 2011 v 14:39 | Ela
Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy s jejím přítelem Lukem a jeho partou. Na večírku se poperou, Sandyho manželka Kirsten se rozhodne, že už Ryana u sebe doma nechce. Když ho Sandy veze zpátky do China, zjistí Ryan, že se matka odstěhovala, proto se vracejí zpátky. Marissin otec Jimmy má podle všeho problémy, protože se nechává zapírat před vyšetřovateli z Komise pro cenné papíry. Jeho manželka je však zvyklá na vysoký životní standard a jeho obtížnou situaci nevnímá.

Rumour Has It / Someone Like You (Glee Cast Version)

13. listopadu 2011 v 18:39 | Ela |  Glee • Videos
Zde je video, kde můžete vidět Santanu a Mercedes, již ne v klubu New Direction, ale v glee klubu Shelby. Zpívají Mash-Up písniček Rumour Has It / Someone Like You. Zní to fakt úžasně ! Tohle se objeví v následujícím díle, který by měl být ke stažení už vbe středu.


Yeah, i´am back.

12. listopadu 2011 v 20:35 | Ela |  Diary.

Tak a vaše lhářka se hlásí. Proč lhářka ? Zase jsem kecala, že tu budu a nebyla jsem tu. Nebyl to účel. Mám zase chuť blogovat, nevím jestli to je opět jen chvilkový, nebo ne. Chápu Vás, že už jste asi ztratili trpělivost a nechcete být moje spřátelený blogy, ale kdyby měl někdo zájem budu ráda, když napíše (celý článek). Ve škole se nám teď uzavřeli známky a já budu muset dělat práce na zápočtovky, přesně ještě nevím jaký si vyberu téma. Je to snad poprvý, kdy mě baví chodit do školy, je to asi tím, že to je už něco jinýho, než základka. Byla jsem teď spíš s kamarádama a tak, než abych plítvala písmenkama, ale bylo i hodně práce do školi jako eseje, čtvrletka, 5 zátiší atd. Teď mám (snad) zase čas a poslední dobou jsem si moc oblíbila dva seriály. Gilmorova děvčata a Lovci duchů (SUPERNATURAL), ano, tyhle seriály určitě znáte. Jsou už starší a já na ně koukala už i dřív, ale teď se na ně koukám od zaátku a víc mě baví, než dřív, pro ty kdo nezná tak doporučuju.. Jestli jste sem někdo chodil nedávno, tak si můžete všimnout změny dessignu, který je s hlavní postavou seriálu "Gilmorova děvčata" a s hrdinou "Lovci duchů", který hraje i v seriálu gilmorova děvčata.. Tak jdu ještě zaracovat na blogu a rozeslat zprávy. A ještě se vrátím k tomu přidáváni SB. pokud někdo chce, tak ať klikne na "CELÝ ČLÁNEK" a zapíše se podle návodu, předem děkuji.♥