Dianna Agron

10 Things You Don't Know About GLEE's Dianna Agron!

8. srpna 2011 v 23:43 | xoxo
10 věcí, které o populární herečce jménem Dianna Agron (Quin Fabray - Glee) určitě něvíš.

DIANNA AGRON: MILUJU SVÉ VLASY!

8. srpna 2011 v 23:41 | xoxo
Quinn Fabray z Glee mění svůj sestřih docela často. Teď vsadila na kratší účes a nemůže si ho vynachválit...
Už letos v květnu Dianna (25) ustřihla své dlouhé blonďaté lokny a od té doby se o jejich obnovení nesnaží, ba naopak! "Nechala jsem se v životě výrazně ostříhat už šestkrát a vždycky to totálně obrátilo můj život na ruby. Je neuvěřitelné, co vlasy dokáží s člověkem udělat. Jsem se svým kratším sestřihem velmi spokojená. Myslím, že teď budu nějaký čas nosit vlasy takhle," říká star s tím, že po ostříhání tentokrát toužila už pořádně dlouho.

DIANNA AGRON: "FANOUŠCI JSOU MŮJ MOTOR!"

8. srpna 2011 v 23:35 | xoxo
Znáš ji hlavně jako Quinn Fabray ze seriálu Glee. Kromě toho je ale Dianna (25) i skvělá producentka, režisérka a scénaristka. My jsme se jí zeptali, jak to má s fanoušky, o čem s ní a jestli je spokojená sama se sebou...

Jak snášíš svou popularitu?

"Je to velmi složité, protože lidé jsou vždycky tak nadšení, když mě vidí. Začnou mluvit děsně nahlas a většinou blábolí nějaké nesmysly nebo se chovají jako bychom byli staří známí. Jenže pro mě jsou to úplně cizí lidi a ne vždycky na povídání s nimi mám náladu. Ale, i když se možná někdy tak netvářím, fanoušky mám moc ráda. Oni jsou můj hnací motor, ta síla, která mi říká, co dělám dobře a co špatně. Bez nich bych nebyla nikdo."
 
 

Reklama