GG • news!

GLEE • Shrnutí 2. série

30. května 2011 v 14:44 | xoxo

Podívejte se na menší statistické shrnutí druhé série. Která epizoda byla nejsledovanější? Která byla nejlépe hodnocená? Jak to dopadlo s druhou sérií v porovnání s první? To a ještě něco dalšího se dozvíte v článku.

Nejprve připomeňme, že se seriál kromě jedné výjimky vysílal v úterý večer tamního času (u nás tedy ve středu ráno). Přestože bylo Glee nasazeno proti momentálně vůbec nejsledovanějšímu seriálu v USA NCIS, jeho výsledky byly výborné. V porovnání s první sérií byla sledovanost dokonce vyšší. Nejvíce sledovaná byla jedenáctá speciální po Super Bowl epizoda s názvem The Sue Sylvester Bowl Shuffle.

Co se týče hodnocení jednotlivých epizod zde na webu, dopadla druhá série také velmi dobře. Ačkoli se objevily i velmi špatně hodnocené díly (Comeback, A Night Of Neglect), tak v momentální top 5 všech epizod jsou všechny díly právě ze série druhé. Zatím vede šestnáctá epizoda s názvem Original Song.

TAYLOR MOMSEN & JESSICA SZOHR OPOUŠTÍ GOSSIP GIRL

27. května 2011 v 16:56 | xoxo
Smutný den pro Vanessu Abrams a Jenny Humphrey! Jejich postavy v seriálu končí!

Herečky naštěstí tuhle zprávu nenesou moc tragicky. Hlavně Taylor přiznává, že je vlastně docela ráda, protože bude mít víc času na svou kapelu The Pretty Reckless.

"Natáčení je velmi časově náročné," svěřuje se Taylor: "Fyzicky prostě není možné stíhat muziku i seriál a ještě se snažit dělat obojí jak nejlépe to umím."

Star proto párkrát nedorazila na natáčení a producenti Gossip Girl s ní ztratili trpělivost. "Zjistila jsem, že ve scénáři pro další sérii už moje postava není! Musím říct, že za to scénáristům velmi děkuji," říká Taylor s tím, že aspoň bude mít čas odjet s kapelou na turné do Francie.

Vanessa Abrams a Jenny Humhrey ale v seriálu nejspíš nekončí na dobro! Tvůrci Super drbny prý uvažují o tom, že se obě čas od času objeví v některých dílech coby hosté.
source: profimedia.cz
 
 

Reklama